Zespół

Krzysztof Kozioł

Od początku zawodowej kariery związany jestem z analizą ruchu i wykorzystywaniem potencjału ludzkiego ciała. Doświadczenie zbierałem, ucząc się od najlepszych. Możliwość wykorzystania cennej wiedzy w praktyce, zarówno w pracy ze sportowcami światowej klasy, jak i mierząc się z codziennymi problemami pracowników biurowych, utwierdziła mnie w przekonaniu, że ruch jest najlepszym lekarstwem na problemy bólowe.

W gabinecie wykorzystuję zaawansowaną technologię, dzięki której mogę określić, w jaki sposób pozbyć się obecnych problemów przeciążeniowych, które są już odczuwane, jak również zadbać o profilaktykę i optymalizację pracy.

Mogę wskazać kierunek zmian koniecznych do poprawy funkcjonowania - zarówno w życiu codziennym, jak i w sporcie.

Krzysztof Kozioł

Piotr Koprowski

Obierając ścieżkę kariery zawodowej kierowałem się doświadczeniami wyniesionymi z wieloletniego wyczynowego uprawiania sportu. W późniejszym kształceniu zadbałem o to, by sprawnie poruszać się w obrębie technik terapii manualnej oraz umiejętności wspierania postępowania terapeutycznego, np. poprzez taping.

Wieloletnia obserwacja ruchu i jego analiza, wciąż utwierdzają mnie w przekonaniu, iż skuteczność i trwałość efektów pracy z pacjentem musi być budowana na fundamencie terapii ruchowej.

Doświadczenie oraz umiejętność właściwego wykorzystania zaawansowanych urządzeń w jakie wyposażyliśmy nasz gabinet pozwala mi uszczegółowić przebieg diagnostyki, podnosząc jej trafność, lepiej dostosować plan postępowania oraz zoptymalizować pracę podczas każdej wizyty. Z mojego wsparcia korzystają m.in. pacjenci borykający się z problemami bólowymi w pracy, codziennych aktywnościach lub w sporcie amatorskim, osoby po kontuzjach a także sportowcy dbający o profilaktykę wystąpienia kontuzji i odpowiednie przygotowanie motoryczne.

Piotr Koprowski

Adrianna Palka

Nauczyli mnie jak żyć nie siedząc na kanapie przed telewizorem i pokazali zdrowe wzorce, którymi mogę się teraz dzielić ze swoimi podopiecznymi. Wydaje mi się, że dzięki ich wskazówkom zrozumiałam, iż zawód trenera jest czymś dla mnie, że to może być moja droga i sposób na życie.

Motywacja i wsparcie niesione innym ludziom to obecnie główny kierunek moich działań. Jako trener personalny współpracuję z wieloma osobami ze świata biznesu oraz sportu.

Adrianna Palka

Adrianna Palka